Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marica36

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    jabukica

    Marica i Dodo, još malo pa PUPO 🤞🏼🍀🤞🏼🍀 sretno sutra!
    Wildflower, zao mi je, ali vidim da si već u novom napadu 💪🏼💪🏼🥰
    BikMik i Loli, super rezultati! Bio je dobar tulum u labu ❤️🎉
    TraTinčica, PUPO! Neka se mrvica primi najjače ❤️❤️ Taman smo se izgleda mimoišle jer sam ja maloprije završila s pregledom u IVFu.

    Kod mene sve super, bebica luduje u maternici pa je jedva sve izmjerio 🙈 ali sve odgovara tjednima, za 7 dana ukidam Cyclogest i Andol, ostaju samo prentalne i Duphaston 💪🏼 odlučili smo raditi kombinirani probir pa sad taman čekam vađenje krvi 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Svim curama želim ovakve preglede čim prije ❤️❤️


    Hvala ti 🙏🙏♥️♥️super za bebicu.   Baš lijepo 🎉🎉🩷

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    Sljedeći uzv 04.06.

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    marica36

    marica36

    Dodo87

    Curice moje, transfer sutra 🤗
    Dječica su mi i dalje u istom sastavu ❤️

    Marice 🤗🍀

    Jej 🙏🥰

    Koliko draga imaju stanica dal' ti je biolog rekao? Neka se čvrsto uhvate …ja imam ujutro ranije ♥️♥️☀️☀️


    5/5 ih se i dalje drži.
    Ja imam kasnije, ti ćeš nam se onda prva javiti ❤️ sretno 🤗🍀

    Ja 1987, MM 1987
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24 aspiracija 5 oocita, bez smrzlića, transfer 2 3dnevna embrija, beta 11.4. ⏳️

  • faith.05

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    TraTinčica

    Evo javljam da je transfer uspio i sada jedva cekam otici na krumpirice 🙂 10.04. vadim prvu betu, a do tada nastavljam sa terapijom (estrofem, estradit, duphaston, prolutex i vaginalete). Velika pusa svima ❤️❤️


    Sretno,da se uspjesno prime 🤞🏼🤞🏼

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Wildflower žao mi je, sretno u novom postupku, drago mi je da odmah odes dalje 🤗🤗
    Jabukica super za bebicu, predivno ❤️ 🥰
    Tratincica neka se mrva čvrsto primi 🙏🙏
    Dodo, Marica sretno sutra 😘
    Bikmik, Loli odlični rezultati ❤️❤️

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    jabukica

    Marica i Dodo, još malo pa PUPO 🤞🏼🍀🤞🏼🍀 sretno sutra!
    Wildflower, zao mi je, ali vidim da si već u novom napadu 💪🏼💪🏼🥰
    BikMik i Loli, super rezultati! Bio je dobar tulum u labu ❤️🎉
    TraTinčica, PUPO! Neka se mrvica primi najjače ❤️❤️ Taman smo se izgleda mimoišle jer sam ja maloprije završila s pregledom u IVFu.

    Kod mene sve super, bebica luduje u maternici pa je jedva sve izmjerio 🙈 ali sve odgovara tjednima, za 7 dana ukidam Cyclogest i Andol, ostaju samo prentalne i Duphaston 💪🏼 odlučili smo raditi kombinirani probir pa sad taman čekam vađenje krvi 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Svim curama želim ovakve preglede čim prije ❤️❤️


    jabukica hvala ti 🙂 i sretno dalje 🍀

    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    16.04. beta 3 = 11279
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • BikMik

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    TraTinčica

    jabukica

    Marica i Dodo, još malo pa PUPO 🤞🏼🍀🤞🏼🍀 sretno sutra!
    Wildflower, zao mi je, ali vidim da si već u novom napadu 💪🏼💪🏼🥰
    BikMik i Loli, super rezultati! Bio je dobar tulum u labu ❤️🎉
    TraTinčica, PUPO! Neka se mrvica primi najjače ❤️❤️ Taman smo se izgleda mimoišle jer sam ja maloprije završila s pregledom u IVFu.

    Kod mene sve super, bebica luduje u maternici pa je jedva sve izmjerio 🙈 ali sve odgovara tjednima, za 7 dana ukidam Cyclogest i Andol, ostaju samo prentalne i Duphaston 💪🏼 odlučili smo raditi kombinirani probir pa sad taman čekam vađenje krvi 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Svim curama želim ovakve preglede čim prije ❤️❤️

    jabukica hvala ti 🙂 i sretno dalje 🍀


    Sretno, jesi isla na krumpirice 😁? Ja bas gledala gdje ima u blizinu u ponedeljak 

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Spring žao mi je…sretno dalje 🍀🍀
    Sanjushka da provjeriš još s doktorima za terapiju…mislim da će ti oni na ginekologiji još jednom provjeriti status svega. Tako su i mene slali u Vinogradsku gdje su onda zaključili da nema ništa od toga. Rekli su da su i druge opcije bile moguće kod mene, recimo da je plod jako malen i tako svašta nešto. Provjeri si radije, draga i budi jaka 
    Marice, super sretno, sutra si pupo!! 🍀🍀
    Wildflower žao mi je zbog bete, držim ti fige da sada uspije! 🍀🍀
    BikMik supeeer! Nek se lijepo razviju do transfera 
    Loli baš lijep rezultat, možda bude i još koja 🍀
    Dodo sutra si pupo! Sretnooo nek super prođe sutra! Pa lijepo odmorko 
    TraTinčice pupo!  Sad uživaj i odmaraj i nek se čvrsto primi 🍀
    Jabukice kod tebe sve školski, odlično, za poželjeti! Nek se tako i nastavi 🍀
    .
    Javili su mi se iz Bete, kažu da je doktorica pogledala mail i kao može na prirodni fet, nema problema. Tako da imam uzv u srijedu 08.04. Dobro da sam pitala, baš bi se bzvz šopala  Molim te Sanjushka na listu 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni, Homozigot 5G (heparin)
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta Plus (Ovaleap 225, Gonal 225, Orgalutran), 1 smrzlić 👉 prirodni FET 16.04.🥰 Heparin, Prolutex 💪 -> Beta 1 = 68.80 ❤️ -> Beta 2 = 204 ❤️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima 🍀
    Toliko toga se izdešavalo u dva dana da više ne znam kome sam pisala a kome ne. Ja sam si baš jadna, beta 0, kažu mi iz Škvorca da mogu u lipnju u postupak, naravno menga mi pada točno kada smo na moru, već smo sve platili i dogovorili…sa posla ih sada ne mogu zvati i dogovarati detalje, izludit ću dok ne dođem kući. Nadam se da u srpnju najnormalnije rade 🤞🏼 ili da ću procuriti tek za par dana pa da će se svi ciklusi pomaknuti…ne znam baš me uhvatila tuga, znam da se ne može ništa forsirati…jedino čemu se veselim da od danas krećem sa treninzima, da se opet dovedem u red. 
    🍀 Cure sa miomima i endometriozom da li ste pile kakve čajeve (zeleni, vrkuta, femiviva) ili nekakve kapi? Dajte kakvu preporuku, iskustva i sl. 🍀
    Rolice drago mi je da je ispalo tako 💪🏼

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza, Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14, Novalac+D vitamin
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex:5🥚ožujak ET✖

  • Sunshine 🌞

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Drage cure, molim vas savjet, u utorak je bila aspiracija i danas mi je receno da imam dva zrela embrija, sutra je transfer, ovo mi je cetvrti, zadnji stinulirami postupak ICSI preko hzzoa, da li da vracam oba ili ostavim jedan za prirodni ciklus, koliko se isplati. S time da sam dosada imala cetiri aspiracije i uvjek jedva po jednu zrelu jajnu stanicu. Najrade bi obe vratila, ali ako se ne prime koliko se isplati ici u prirodni, joooj!

    👸 31 🤵41
    AMH - 6.4
    Astenotheratozoospermia
    1. put 8/22 3j.s., 1 oplođena vraćena - BETa 0
    2. put 12/22 4j.s. - nijedna oplođena
    3.put 6/23 5.j.s., 1 oplođena, 3 dan vraćena ❌
    4.put 3/24 5.j.s., 1 oplođena, 3 dan vraćena, M stigla prije bete ❌️

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Marisha

    Cure sretno svima 🍀
    Toliko toga se izdešavalo u dva dana da više ne znam kome sam pisala a kome ne. Ja sam si baš jadna, beta 0, kažu mi iz Škvorca da mogu u lipnju u postupak, naravno menga mi pada točno kada smo na moru, već smo sve platili i dogovorili…sa posla ih sada ne mogu zvati i dogovarati detalje, izludit ću dok ne dođem kući. Nadam se da u srpnju najnormalnije rade🤞🏼 ili da ću procuriti tek za par dana pa da će se svi ciklusi pomaknuti…ne znam baš me uhvatila tuga, znam da se ne može ništa forsirati…jedino čemu se veselim da od danas krećem sa treninzima, da se opet dovedem u red.
    🍀Cure sa miomima i endometriozom da li ste pile kakve čajeve (zeleni, vrkuta, femiviva) ili nekakve kapi? Dajte kakvu preporuku, iskustva i sl.🍀
    Rolicedrago mi je da je ispalo tako💪🏼


    Baš mi je žao da ti je tako sve ispalo… iako je već skoro 4.mjesec, pa to će ti proletjeti i možda se ciklusi pomaknu kako kažeš. Malo će ti se tijelo i ocistiti od hormona, nije ni to loše. Pa onda svježa u nove pobjede 🤩🥰🙏 Javi što su ti rekli iz klinike, možda imaju neki pametan prijedlog oko svega 😬🙏

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni, Homozigot 5G (heparin)
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta Plus (Ovaleap 225, Gonal 225, Orgalutran), 1 smrzlić 👉 prirodni FET 16.04.🥰 Heparin, Prolutex 💪 -> Beta 1 = 68.80 ❤️ -> Beta 2 = 204 ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.