Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    nora3001


    Ja sam inace u jesenjim bebama ali bacim pogled po forumu.
    To vam nije smedji iscjedak nek stara krv,tj ona koja nije svjeza.
    Imala sam istu situaciju,nije strasno ali sam ipak isla ginekologu i dobila sam isto dufastone za piti za svaki slucaj.
    Pila sam tri mj i onda sama prestala.
    Ako vidite da Vam i dalje ima smedje odite na pregled jer kazem ne radi se o iscjetku neko krvi koja je stajala u tijelu mozda dan,dva.
    Moze bit neka ranica,kapilara,hematom ali bolje provjeriti.


    Hej, škicnem i ja nekad Jesenje bebe, pa sam te upratila tamo 🙈
    Hvala na podijeljenom iskustvu. 
    Evo meni se nije više ponavljalo 🤷‍♀️ nisam imala nikakva probadanja niti bol. 
    A bila sam pregledu u utorak, kontam da bi vidila hematom. 
    U svakom slučaju, bit ću malo opreznija i popratiti. Pa se javiti ginek ako bude potrebe 🤗

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Jeste pospane? Ja bi samo lezala i spavala da mogu… 🙈


    Ja sam isto umornija nego inače. Skoro svaku večer zaspem na kauču prilično rano 😅

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    aknes

    Ja sam isto imala jastuk. I bio mi je top. Rodila sam prije 5,5 godina ali je jastuk i dalje u krevetu jer ga muz ne ispušta. Hahaha! Sad će mu se biti teško odvojiti od njega :(

    Inače, ja sam premorena. Ustala sam u pola 8 i čistila po kući, pa šetala s malom. Onda sam nosila neke klupe jer sam glupa i zaboravila sam da ne smijem. :( sad me probada u donjem dijelu trbuha s lijeve strane i jako se bojim. Nemam nikakav iscjedak ni ništa.

    Ako prođe nakon odmaranja, sve je ok. Tijelo te upozorava da je vrijeme da stanes na kočnicu 😊


    Da. Samo trebamo polako stavljati sebi u glavu da moramo vise paziti. Ne moze se sve preko noci 😊

  • Teab1

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    umorna sam ko pas vec par dana i sam cekam da mi mali ide spat da mogu s njim,jos mi je jace,prestane mi bit mucno i onda sam gladna ko pas,pojedem jer me trazi i opet mi mucno,vrtim se u beskonacnom krugu umora gladi i mucnina 🫣

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1

    umorna sam ko pas vec par dana i sam cekam da mi mali ide spat da mogu s njim,jos mi je jace,prestane mi bit mucno i onda sam gladna ko pas,pojedem jer me trazi i opet mi mucno,vrtim se u beskonacnom krugu umora gladi i mucnina 🫣

    E isto. Red pospanosti, red gladi, red mucnine.

  • aknes

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Teab1

    umorna sam ko pas vec par dana i sam cekam da mi mali ide spat da mogu s njim,jos mi je jace,prestane mi bit mucno i onda sam gladna ko pas,pojedem jer me trazi i opet mi mucno,vrtim se u beskonacnom krugu umora gladi i mucnina 🫣
    E isto. Red pospanosti, red gladi, red mucnine.


    Ja sam s R bljuvala 4 mjeseca i nisam imala bas neke želje za hranom. Neki dan sam poželjela pileću jetricu (koju zapravo UOPĆE ne volim), pa ćevape. Jucer pekla muffine, danas palačinke. A kao sva sam sretna jer sam 7 kg laksa nego na pocetku prve trudnoće. U prvoj sam se udebljala 4 kile. Sad ću, kontam, 40.

    Full mi je svejedno i ne zelimo znati spol kao ni prvi put. Ali je totalno drugačije,pa je mozda ovo sin

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • franka007

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    I mene je danas umor složio, ne funkcioniram nikako zadnjih 5 sati…najgore mi je kad sam umorna nenormalno, zijeva mi se ali kad zijevnem ne zijevnem dovoljno, ne znam kako bi to uopće objasnila 😂 i umorna užasno, legnem i ne mogu zaspati a oci me bole od umora, i onda se ljutim sama na sebe 😂😂 a taman me umor bio popustio i evo jučer i danas ne ide nikako

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    franka007

    I mene je danas umor složio, ne funkcioniram nikako zadnjih 5 sati…najgore mi je kad sam umorna nenormalno, zijeva mi se ali kad zijevnem ne zijevnem dovoljno, ne znam kako bi to uopće objasnila 😂 i umorna užasno, legnem i ne mogu zaspati a oci me bole od umora, i onda se ljutim sama na sebe 😂😂 a taman me umor bio popustio i evo jučer i danas ne ide nikako


    bas to kad zjevam ne zjevam dovoljno 🤣

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    naci sinoc zaspala u 21,probudila se s malim u 6 i jos sam umorna 😑 jos kad znam da lj tj jos delam,vristala bi

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    ma ja zaspim u 22:00 kao malo dete umor me je ubio  ujutru imam ono kao upalu misici sve sam slomljena imam po malo grceve u stomaku jer normalno danas dam trebala da dobijem menst  i tako dalje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.