Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petra11

    petra11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Cure, je li spavate izricito samo na lijevom boku ili jos uvijek i na ledima i desnom boku? 🤷🏻‍♀️

    👩🏻 29 👨🏻 30
    21.12. ZM
    16.01. ➕
    26.09. TP
    15.02. 13mm, imamo otkucaje ❤
    25.04. 💙
    22.05.. iduci pregled
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    petra11

    Cure, je li spavate izricito samo na lijevom boku ili jos uvijek i na ledima i desnom boku? 🤷🏻‍♀️


    Ja valjda otkad znam za sebe spavam na lijevom boku i nikako drugacije.. Kako kazu i treba na lijevom ili? 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • Claire123

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Heh cure, ja isto ima koji tjedan osjećam kao neko grickanje iznutra, kao ribica da me grize za nogu. To je sad prestalo i sad nekakve leptiriće osjećam povremeno koji mi se ne čine da su crijeva. Zadnja dva dana počela su me ledja boliti, donji dio, inače sam super. Nastojim spavati na lijevom boku jer je tako najbolje, ali se prebacim i na desnom kad utrnem, kad mi tako više paše. Kako ste vi ovih dana?

    32… Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke 
    Vidim da se zalite na bol u ledjima…
    Meni je katastrofa. U potrazi sam za jastukom. Bas me bole noge i ledja. Nabavila sam anatomske papuce za po kući, nadam se ovih dana da cu i jastuk.
    Clarie tako i ja nesto osjecam. Kažu mi da su to pokreti bebe u plodovoj vodi koje mi osjećamo tako 🥰
    Doktor mi je rekao od 20 nedelje da mogu ocekivati da cu znati da su pokreti bas od bebe.. Stvarno jedva čekam
    A ja čitav život spavam na desnom boku i sad mi je to bas problem promjeniti. Em zbog bola u ledjima em jer pokusavam da se naviknem na lijevoj jer kazu da je to ispravan polozaj za bebu

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar petra11

    petra11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Kazu da je lijevi bok najbolji nacin za spavanje, ali i ja utrnem pa se ispravim na leđa pa malo na desni bok 🙈

    👩🏻 29 👨🏻 30
    21.12. ZM
    16.01. ➕
    26.09. TP
    15.02. 13mm, imamo otkucaje ❤
    25.04. 💙
    22.05.. iduci pregled
    [tickerfactory.com]

  • Arianne

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja volim i inace spavat najvise na lijevom boku, ali moram se svako toliko prebacivat s jednog na drugi jer ne mogu bit uvijek na istom. To cak nesvjesno po noci radim. Na leđima sam samo kratko.

    It's a boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Ja isto spavam na boku, nekad na lijevom nekad na desnom. U toku noci zavrsim i na ledjima, ali se probudim pa prebacim na bok 😅
    Jos uvijek nemam nikakve trzaje ni leptirice koji bi mogli ukazivati na bebicu, ali strpljiva sam 😁

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • karla1408

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Cure, jeste li poceli sta uzimati od stvari za bebu? 19tt. Ja sam jucer narucila ergobaby kolica jer su sada na dobroj akciji,i onda i posteljinu za krevetic narucila. 🤦🏼‍♀️😄

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    Spavam kako mi godi samo da spavam.Osjetila sam i ja kao nesto da krce crijeva mozda je to bebac ali da ni neznam.
    Ja  sam kupila u baby centru onaj sa kuglicama stiropora unutra.Prvo mi je bio tvrd ali nakon par noci kao da se nekako malo omeksao i prilagodio.
    Dobro je sto ga poslije mogu koristit za dojenje bebe pa barem ce biti koristan duze vrijeme.65 eura mu je cijena.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • sanya123

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    karla1408

    Cure, jeste li poceli sta uzimati od stvari za bebu? 19tt. Ja sam jucer narucila ergobaby kolica jer su sada na dobroj akciji,i onda i posteljinu za krevetic narucila. 🤦🏼‍♀️😄


    Ja čekam da prođe prvo tromjesečje, kad obavim 2.pregled,  onda se bacam u potragu i shopping :) 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.5.2024. 52 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.