Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Cure bila u Puli u bolnici pustili su me kući i da ležim i da izbjegavam napore posteljica je nisko i zbog toga imam to ništa samo odmor i čekat drugi pregled za 7 dana 🤞🍀e da napomenem da dr u bolnici mi je sto puta napomenula da sam dobila previše kg 6.9 do sada


    Uh, odmaraj! Bude sve ok, samo usporiti tempo! Ja bi pripazila malo što jedem,ali znaš svoje tijelo najbolje. Po meni je glupost kad kažu da nakon trudnoće ide sve dolje. Da otišlo je 11 kg odmah, ali 4 kg viška vucem i dalje. Nije to tako strasno, ali ovaj put ipak pazim (uz povremene - boli me briga trudna sam )

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • tiri

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hej cure drage,
    sve vas pratim i jako mi nedostaje opcija lajkanja/reagiranja na ovom forumu. Želim pokazat da čitam i da vas pratim, a glupo mi je pisat objave bez nekog sadržaja…

    Samo da javim da sam i ja obavila svoj pregled danas i saznala da nam dolazi dečkić 
    Kaže gin da je jako očito i da je sigurna 100%…
    Sve je super, dobila sam 2kg a u 15.tjednu i kaže da je to normalno.
    5.6. idem na idući ultrazvuk kod svoje gin, ali se moram i naručiti u Vinogradsku bolnicu na anomaly scan u 20.tjednu. 
    Jel neka od vas bila na tome? Ja bih htjela muža odvesti na neki ultrazvuk, ali ne znam je li taj u Vinogradskoj prigodan… ili da čekam neki drugi?

    Termin 18.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Lol2008

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    tiri, bilo je par stranica prije riječi o anomaly scan-u pa baci oko tamo ako ti nitko ne odgovori da je bio bas u Vinogradskoj.. i ja sam napisala svoje iskustvo sa mini anomaly pa da ne tipkam ponovo… 
    A sto se tice muza na pregledu, ja sam svoju gin.pitala za iducu kontrolu koja je prekosutra je li moze doc, je li rano ili bi ona preporučila još kasnije, rekla je dapace, naravno da moze, mi cemo obaviti pregled i onda me nista ne kosta pozvat ga unutra i pokazati sve da vidi i on malo (da napomenem da moja gin.ima stvarno jako dobar uzv i sve se lijepo vidi). Prekosutra bi trebala bit 16tt, ali mi je na zadnjoj kontroli rekla da je beba +5/6 dana veća, pa otprilike tako negdje mozes racunat da se vec sve lijepo vidi na uzv ako je dobar.

    7.2. + 💙
    1.pregled 7.3.
    2.pregled 3.4.
    3.pregled 2.5.
    4.pregled 31.5.
    Termin 13.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Moja soc. ginekologica ne pušta pratnju na pregled, samo ako se plati 80 €. Zadnji me put to baš zateklo jer je muž došao sa mnom, a ona i sestra tvrde da je to pregled od 15 min na koji imam pravo i da pratnja uz to ne ide.
    Bila sam baš zbunjena jer je ordinacija u sklopu bolnice, nisam imala pojma da je ona nekakav poluprivatnik; googlajući sam našla podatak da je tu u koncesiji, što god to značilo… 

    E da, nisam napisala da mi je sljedeći pregled 24.5. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

    [tickerfactory.com]

  • Arianne

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Evo mog
    https://ibb.co/x1wyWTS [ibb.co]

    It's a boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1351

    Prijavi adminu

    Cure dali je kome posteljica bila nisko??pa se digla meni u prošloj trudnoći nitko nije ništa rekao sve je bilo uredno 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Cure dali je kome posteljica bila nisko??pa se digla meni u prošloj trudnoći nitko nije ništa rekao sve je bilo uredno


    Ja stvarno neznam nista o tome ali bi se tila ubacit da je meni na proslon pregledu rekla ginekologica (ravnateljica te poliklinike) da mi je maternica visoko, medutim to je ona vise nekako sebi u bradu tijekom ultrazvuka , nie mi to poslije u prici ni spominjala ni predstavljala kao problem. Dok u prvom pregledu tj u pregledu potvrde trudnoce koji je obavljala njena kolegica , ona uopce to nie spominjala. Zna li neko jeli to problem neki ako je maternica visoko? I da ovo mi je prva trudnoca, mozda radi toga 🤷🏼‍♀️ 

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / zadnja M 2.2./ 25.3. 💕 kuca / termin porodaja: 8.11./ 🎀 trenutno je curica :D 🎀

  • sanya123

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Danas sam bila u Petrovoj vadit krvnu grupu. Vidjela sam da su isto tako krv vadili jedna trudnica i njen partner. Da li u nekom trenu i partner treba radi nečeg vadit krv ? 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    sanya123

    Danas sam bila u Petrovoj vadit krvnu grupu. Vidjela sam da su isto tako krv vadili jedna trudnica i njen partner. Da li u nekom trenu i partner treba radi nečeg vadit krv ?


    Kada sam saznala da sam A-, onda je ginekolog trazio potvrdu partnerove krvne grupe. Posto smo razliciti. Onda sam ja ponovo radila neki test koji je negativan i on se radi još valjda kroz trudnocu.
    Ja u subotu imam pregled i doktor je rekao da dodje i tata Baš se radujem da vidim njegovu reakciju

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • tiri

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja sam baš danas pitala svoju gin mogu li poslati muža da vidi koju krvnu grupu ima i da izbjegnem one dodatne preglede u slučaju da je i on Rh- kao i ja… Ona mi je odgovorila da neovisno o njegovoj krvnoj grupi ona ima zakonsku obvezu slat me na te dodatne pretrage češće jer sam Rh-.
    Ako baš želimo, možemo tražiti njegovu doktoricu da mu da uputnicu (moja gin ne može jer nije njen pacijent) i u slučaju da ima Rh-, onda ću samo biti sigurna da će mi rezultati testova biti dobri, al ću ih svejedno morati raditi.

    Termin 18.10.2024.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.