Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    a nema veze draga. bit će još akcija. dok ja rodim pihh još sto akcija

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj curke pa dajte recite vi koje ne mozete na dan akcije u lidl pa vam mi koje idemo kupimo i posaljemo postom…najmanji problem… da sam znala i ja bi bila kupila vise toga pa poslje samo proslijedim…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Tina0208


    joj curke pa dajte recite vi koje ne mozete na dan akcije u lidl pa vam mi koje idemo kupimo i posaljemo postom…najmanji problem… da sam znala i ja bi bila kupila vise toga pa poslje samo proslijedim…

    Ideja ti je super Tina fkt to bi bilo super 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Sada sam bila na Kik stranici i ne smijem gledati ,evo spremna sam sutra u debeli minus otići i kupiti SVE! A rekla sam si kontrolirati se!
    Javite ako čujete za kakve akcije jer ih ja sve propustim redovno!
    Znam samo da će u west gatu oko 5.11 biti neka akcija mame bebe ili sl a do tada sumnjam da ću biti za akciju jer mi je termin blizu.

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    cure da vam se pohvalim. mm je prezadovoljan izborom robice. iako sam vidila po njemu da mu je ful žao što nije mogao birati i on.. al sad moram malo na loptu stat. jer što ću raditi narednih mjeseci ako nastavim ovako kupovati?? hehe

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    ninika11


    cure da vam se pohvalim. mm je prezadovoljan izborom robice. iako sam vidila po njemu da mu je ful žao što nije mogao birati i on.. al sad moram malo na loptu stat. jer što ću raditi narednih mjeseci ako nastavim ovako kupovati?? hehe

    Superrrr ninika 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    ninika,nastavit ćeš kupovati:))) moj dragi je kad smo saznali da je curica rekao ok,bankrot do 5 godine :))

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    hahah da bankrot… haha

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ako je nekome u blizini NKD, imaju nesto robice za bebe po 19,99 kn! ja sam kupila samo jedno odjelce-pidzamicu, ali je super materijal i def.se isplati!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ninika…kik je zaraza totalna :) mi čekamo iduću srijedu da saznamo spol pa da nastavimo sa šopingom :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.