Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Giselle PUPOOO sretnoooo i neka se mrva primiiii🍀🥰
    Koliko smrzlica na kraju imate?

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - 10 oplođenih | 🐣 BC SET | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Giselle

    Cure, ja sam PUPO🥰🥰
    Krumpirići pojedeni😀


    🥰🥰🥰🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    wildflower

    Giselle PUPOOO sretnoooo i neka se mrva primiiii🍀🥰
    Koliko smrzlica na kraju imate?


    Hvala❤️🥰
    Imamo 5 smrzlića🙂

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Giselle

    Cure, ja sam PUPO🥰🥰
    Krumpirići pojedeni😀


    🥰🥰🥰🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ma naravno ne treba to ležanje nista znaciti a mozda i može,ocito svaka poliklinika ima svoje poslovanje sto je i uredu. ☺️ kazem valjda smo vec lude od svega pa sve primjetimo i na sve pušemo. 😅
    Ali slažem se sa curkom koja je rekla da nikad nebi isla u privatnu koja je i preko HZZO-a,jer kad sam zvala za ultrazvuk kad sam dobila M nema termina,ja onak molim?!? I sta sad? 
    Sestra meni a cujte mi smo po dva tri tjedna unaprijed puni
    Ja poludila reko sta to znaci da sad ovaj mjesec nema transfera i da cekam iduci i napamet uzmem datum za uvz. 
    Onda sam poslala mail pa su mi nasli termin u cetvrtak u 7:20 tako da pixi i marisha mogle bi se i srest ☺️❤️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

    PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Giselle, PUPO, sretno 🍀❤️
    Cure, treba tko estrofem?

    Ja 1987, MM 1987
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Pebbles Flintstones

    Loli e, a meni bi ciklus treba u utorak/srijedu a isto mi rekli beta u ponediljak kao i tebi. I isto sam danas nekako down pa ne znam vise jel umisljam da me nesto bolucka povremeno ili je pocela nervoza zbog bete, bas neki mix svega.

    Hypnotic drago mi je da nas je vise 😄 kakve ste vas dvije sa testovim, koji dan planirate ? ako uopce planirate 🫣
    Pa evo danas sam malo nestabilno, ove dane sam sve mislila to je to, teska pozitiva .. a sad vise ne znam jel umisljam neke bolove od zelje ili od nervoze ili nesto trece 😅 na momenat pomislim sve je propalo a na momenat mislim da su se obje primile 😄 totalno nestabilno

    Pebbles moram ti priznati da sam se baš pronašla u tvom opisu.😔😔 A osjećam kao da ću procuriti svaki tren, a ciklus bi mi trebao krenuti sutra ili u četvrtak. Ma, ja sam teški trtaroš što se tiče testova, pa ih neću raditi nego u nedjelju ranom zorom idem vaditi betu. Ali podržavam vas cure koje želite napraviti testić!💯💯 I navijam svim ❤ za svaku od Vas!🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤❤


    sorry ekipa nekako mi se duplo komentiralo 🫣

    Ma i ja sam teski trtaros, al kao idem s misljenjem da ce me test kao malo pripremiti za svaki ishod 🫣 ja se nadam da ti nema nista od ciklusa nego da ce to bit jedna dobra nedilja, najlipsa do sada! 🥰🤞🏼

    A zeznuto je bas, jer sada sve nesto osluskujemo, puno razmisljamo itd. mozda kad bi nesto tako zaboluckalo inace to ne bi ni primjetile a ovako na sve reagiramo al jbg - ne mozes ne mislit o tome.

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Giselle sretno! Drzim fige!

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Marisha da da 🤭🥰 super,sretnoo 🤞🤞
    Kawa hvala ti 🤗
    Slee super, nadam se da će se šogorici beta lijepo duplati 🍀❤️
    Medena bravoo 🤗 nek se i dalje lijepo razvijaju 🍀
    Giselle pupo, nek se mrva čvrsto primi 🤞🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Tincica izvjestavaj nas o svemu, nadam se da će se izvući maximum iz ovog postupka, a ako se i odustane evo imaš opcije :). Ne znam koliko se isplati sad ic u drugu kliniku s tim stanjem jer i tamo ce ti naplatit aspiraciju, oplodnju i transfer 🤷‍♀️.
    DrA je netko s kim se može sve dogovorit pa možda bude otvoren i za tu opciju za idući postupak . 
    Wildflower, Kawa još sam na spreju, danas 11i dan, moji ciklusi su 29-31 u zadnje vrijeme pa mi M kasni drugi, treći dan ,ali od jutros imam glavobolju kao inače u pms-u pa očekujem svako malo da će krenut.
    Wildflower pored stitnjace samo sgram kod njih ,nakon mj dana ponovno smo provjerili stitnjacu da vidimo stanje nakon eutiroxa , sveukupno 2 UZVa, ali ja sam njemu došla sa friškim nalazima iz 11og mj koje je sve pregledao i doslovno me nije imao na što poslati (papa, brisevi, vitamini). Ali pročesljao je sve moje stimulacije i iskomentirao..
    Aliii trenutno imam situaciju privatno gdje jos dvojim dal ću odustati ovaj ciklus s postupkom il ne. Ne bih u detalje sem da mi je najuži član obitelji završio pred vikend iznenada u bolnici i još ne znamo tijek liječenja i oporavak, nije hvala Bogu zivotno ugrozavajuce al opet, bolest je progresivna pa se niš sad ne zna. Još ću se i dr R posavjetovati što je najpametnije napravit i koliko ovaj dodatni stres moze utjecati na sve. Znat ću sve u naredna 2-3 dana. 
    Slee a glee bila bi sretnija sa višom pocetnom betom ali najbitnije je njeno uredno duplanje, držim 🤞 za dalje.
    Rolica ti si radila betu 9dnt trodnevnog to je kao 7dan blaste, a ovo je 11dan blaste iliti 13dnt trodnevnog  :)
    Ana naplatili su protokol za FET poslan mailom?
     Kad mislim da sam sve cula 🙄..
    Pables, Loli, Hypnoticpoison kad ste u stimuliranom ciklusu I stimuliranom FETu gdje nema prirodne ovulacije onda ništa nije isto kao u prirodnom ciklusu, tako ni dan očekivane M ..Držim 🤞za plusice
    Giselle PUPO sretno 🤞
    Medena nek se obje nastave razvvijati.🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/2020 gonal 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/2021 gonal 13js ET 2bc❌️
    FET 03/2021 2bc❌️
    3.Ivf 06/ 2021 pergoveris/gonal 14js ET 1bc❌️
    FET 01/2022 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/2022 Ovaleap 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/2022 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/2023 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility Gonal/Menopur 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.