Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3

    Bok cure!
    Evo da se i ja malo javim ☺️
    Prvo čestitam svima na novim bebicama, nadam se da se i vi mame dobro oporavljate i da su bebice dobro ☺️
    Mi smo još u bolnici, do jučer je bio u inkubatoru, sad je u grijanom krevetiću, imao je jaku žuticu i anemiju i primio transfuziju, ali sad je bolje, očekujemo da će ga za 10ak dana otpustiti iz bolnice, tako da sve napreduje odlično! Ja se dobro oporavljam od carskog reza i nosim mu izdojeno mlijeko ☺️


    Kod tebe je situacija kao što je bila i kod mene.
    Bio je 13 dana u bolnici. Ali na kraju sve ok.
    Nadam se tako i kod tebe.

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Martina i lallla, vase bebe su iskljucivo dojene isto?


    Ne moja je na dohrani

    💓
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Mary cestitam! Bas zvuci kao dobar porod, brzo se oporavi! 💕

    Mi smo stigli kuci, beban je dobro, zasad jede spava. Mliko je nadoslo, on jede fino i to je to. Jedva se cekam oporaviti. Rez toliko vise ne boli, koliko sam ja slaba i iscrpljena. 😵‍💫

    Ajme ovako je meni bilo sigurno mjesec-dva od prvog poroda/carskog. Strašna slabost i iscrpljenost. Mislim da mi je željezo bilo nisko pa daj vidi da si to provjeriš. 

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Da se nadovezem- i ja dajem samo vitamin D po preporuci 2 pedijatra i patronazne, ne dajem K ni Omegu.
    Dajem joj takodjer probiotik Omni Panda i meni su se ok pokazali oni jastucici s kosticama tresnje za grcice, kad se malo umiri stavim joj na trbuh inlakse zaspi. Od kapi za grcice koristimo Mylicon (kupujemo u Trstu), pokazale su se najbolje.
    Mary- cestitkeee!!💗

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Da se nadovezem- i ja dajem samo vitamin D po preporuci 2 pedijatra i patronazne, ne dajem K ni Omegu.
    Dajem joj takodjer probiotik Omni Panda i meni su se ok pokazali oni jastucici s kosticama tresnje za grcice, kad se malo umiri stavim joj na trbuh inlakse zaspi. Od kapi za grcice koristimo Mylicon (kupujemo u Trstu), pokazale su se najbolje.
    Mary- cestitkeee!!💗


    Hvala za preporuku za kapi.. jesi jos koje koristila pa ti nisu odgovarale ili? Ja muku mucim s tim grcevima bas je jako jako muci to.. place ona, placem ja.. onda cu i te probati jer ovo drugo nista bas i ne pomaze (espumisan, sab simplex

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 698

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Da se nadovezem- i ja dajem samo vitamin D po preporuci 2 pedijatra i patronazne, ne dajem K ni Omegu.
    Dajem joj takodjer probiotik Omni Panda i meni su se ok pokazali oni jastucici s kosticama tresnje za grcice, kad se malo umiri stavim joj na trbuh inlakse zaspi. Od kapi za grcice koristimo Mylicon (kupujemo u Trstu), pokazale su se najbolje.
    Mary- cestitkeee!!💗


    Na koji nacin joj dajes pandu?

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    Koji su simptomi skracenog frenuluma? Kako se to prepozna ?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Antonela2024

    Antonela2024

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja malo javim aktivnije.. pratila sam vase porukice, ali nemam uvijek vremena bas tipkati detaljno, ali evo tu sam jos, u komadu hahahha u subotu iducu je termin, zatvorena, ctg uredan, a za tjedan dana idemo na provjeru plodne ako budem otvorena i na ctg. Kako izgleda pregled, ima li bolnih dijelova? inace se osjecam super, imam bas energije za dvoje :D Kako ste vi koje ste jos u komadu? Cestitke svima koje su donijele svoje bebice na svijet!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Antonela2024

    Evo da se i ja malo javim aktivnije.. pratila sam vase porukice, ali nemam uvijek vremena bas tipkati detaljno, ali evo tu sam jos, u komadu hahahha u subotu iducu je termin, zatvorena, ctg uredan, a za tjedan dana idemo na provjeru plodne ako budem otvorena i na ctg. Kako izgleda pregled, ima li bolnih dijelova? inace se osjecam super, imam bas energije za dvoje :D Kako ste vi koje ste jos u komadu? Cestitke svima koje su donijele svoje bebice na svijet!


    Ajme ja sve čekam taj nalet energije. Inače sam super, osim tog umora koji me baš zadnjih tjedan-dva drži. 

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    lalllla

    Koji su simptomi skracenog frenuluma? Kako se to prepozna ?

     Resica ispod jezika je spojena skoro do vrha jezika. Moze biti jako plitak hvat, beba cokce kad jede, itd. Najbolje ti je pitati kod pedijatrice da ti potvrdi. Moj prvi je imao, pa sam odma skuzila kod drugog, ma da evo zasad nemamo problema sa dojenjem, niti cokce i hvat je okej. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.