Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    Bela23

    Licy bas gledam tvoju betu. Slicna je mojoj, prva je 8.7. bila 31.6, zatim 10.7. 123.3 i zadnja 13.7. 601.9. U pon imam pregled znog spontanog pa cemo vidjeti sto kaze doktorica


    Ja sam vadila betu u razlicitim laboratorijima sto nije dobro zbog usporedbe, zato sutra idem gdje i zadnji put pa da vidimo jel pravilno raste. Bas mi je stresno to s tim brojkama i hoce li bit dobro 😣
    Sretno u ponedjeljak na pregledu 🤞

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    Suncekoo

    Bok cure, evo i nas dočekao plus jutros.
    Nemam nikakvih “simptoma” osim grčeva laganih u donjem dijelu trbuha kao da ću dobit mengu.

    Termin mi ispada 20.03. po aplikaciji.
    Pijete li folnu odmah od plusa ili čekate prvi pregled?


    Cestitam! Isti nam je termin 🙂 Ja pijem vec duze vrijeme prenatal Novalac koji sadrzi folnu . Najbolje da krenes  odmah uzimat.

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Bela23

    Licy bas gledam tvoju betu. Slicna je mojoj, prva je 8.7. bila 31.6, zatim 10.7. 123.3 i zadnja 13.7. 601.9. U pon imam pregled znog spontanog pa cemo vidjeti sto kaze doktorica

    Ja sam vadila betu u razlicitim laboratorijima sto nije dobro zbog usporedbe, zato sutra idem gdje i zadnji put pa da vidimo jel pravilno raste. Bas mi je stresno to s tim brojkama i hoce li bit dobro 😣
    Sretno u ponedjeljak na pregledu 🤞


    Jooj takodjer, uzasan stres.  Hvalaa! 😊

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Ja pijem folacin trenutno. Mislim se ubrzo prebaciti na prenatale, moram samo vidjeti s doktoricom.

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice 👋🏻 gledala sam dali se javiti ili ne ali mislim si javit cu se pa kud puklo da puklo 😂
    Mi smo u procesu potpomognute i drugi puta,opet, primilo se ali sada se nadam da nece otici kao prvi puta, vec da idemo do kraja ali na to ne mozemo utjecati tako da, živi bili pa vidjeli 🤞🍀
    Čekam pregled koji je 18.7.da potvrdimo. Sada sam po ZM 5+6 
    Čestitam svim trudnicama na + i neka budu dosadne i uredne trudnoće 🙏🏻🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀


    Pozdrav, imamo isti datum poroda🥰 🥳🥳
    Također sam se prebacila ovdje jer su tamo cure vec kao sto si i rekla na pola puta. 
    Meni je danas 7+3. Nisam imala simptome do prije dva dana. Sad se vec budim ujutro sa mucninom i umor je prisutam🫠
    Pratimo se dalje. Ja cekam drugi ultrazvuk 21.7.
    Sretno svim dalje 🥰❤️❤️

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32 -idiopati
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 2/24⭐️Beta 13dnt-525.09, beta 15dnt- 929,88 , beta 18dnt 2492⚡️23dnt krvarenje-spontani💔
    Cekamo novi FET 🙏🌈

  • Anchiii97

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Sunce12

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀

    Pozdrav, imamo isti datum poroda🥰 🥳🥳
    Također sam se prebacila ovdje jer su tamo cure vec kao sto si i rekla na pola puta.
    Meni je danas 7+3. Nisam imala simptome do prije dva dana. Sad se vec budim ujutro sa mucninom i umor je prisutam🫠
    Pratimo se dalje. Ja cekam drugi ultrazvuk 21.7.
    Sretno svim dalje 🥰❤️❤️


    Zdravo meni je termin 22.02… sad sam 8+3, ja od siptoma i dalje samo imam konstantno spavanje Al to mi je možda od utrogestan, grudi me ne bole više Al su teške i ogromne i idem svako malo u wc… to je to za sad, sledeći pregled mi je 07.08

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Sunce12

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀

    Pozdrav, imamo isti datum poroda🥰 🥳🥳
    Također sam se prebacila ovdje jer su tamo cure vec kao sto si i rekla na pola puta.
    Meni je danas 7+3. Nisam imala simptome do prije dva dana. Sad se vec budim ujutro sa mucninom i umor je prisutam🫠
    Pratimo se dalje. Ja cekam drugi ultrazvuk 21.7.
    Sretno svim dalje 🥰❤️❤️


    Drzimo fige da bude, ne mora tocno taj dan ali neka bude blizu da znamo da je sve ok🙏
    Meni su simptomi puno jaci nego u prvoj trudnoci pa se nekako tjesim da je to dobar pokazatelj🤷‍♀️ 
    Imam fobiju kako se priblizava taj 10. tt, samo se nadam da ce ovoga puta biti sve ok🙏
    Sretno i pratimo see🍀🍀

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Anchiii97

    Sunce12

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀

    Pozdrav, imamo isti datum poroda🥰 🥳🥳
    Također sam se prebacila ovdje jer su tamo cure vec kao sto si i rekla na pola puta.
    Meni je danas 7+3. Nisam imala simptome do prije dva dana. Sad se vec budim ujutro sa mucninom i umor je prisutam🫠
    Pratimo se dalje. Ja cekam drugi ultrazvuk 21.7.
    Sretno svim dalje 🥰❤️❤️

    Zdravo meni je termin 22.02… sad sam 8+3, ja od siptoma i dalje samo imam konstantno spavanje Al to mi je možda od utrogestan, grudi me ne bole više Al su teške i ogromne i idem svako malo u wc… to je to za sad, sledeći pregled mi je 07.08


    Ja isto koristim Utrogestane, preventivno 3x1, takodjer mi se spava, bolne grudi i mucnina.. ali to je valjda normalno za ove tjedne🤷‍♀️🍀
    Sretno!

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • Luce88

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se i ja pridružim 😁
    14.5. mi je bila zadnja menga, 3.7. pozitivan test. Prvi pregled 7.7. i tad su se vidjele gestacijska i žumanjčana vrećica, ali ne i plod. Što me jako i brinulo jer nemam više nikakvih simptoma. Jučer (14.7.) sam bila na drugom pregledu i vidjela se i bebica i srce kako kuca 😊 trudnoća mi je izračunata kao 2 tjedna manja (imala sam kasniju ovulaciju) tako da sam 6tj + 5d, a termin je 3.3. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.