Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Ja sam recimo tip osobe koja radije zna što me čeka pa se manje bojim nego kad idem u nepoznato. 
    Tako da mene ni nije (za sad) toliko strah, iako sam prošla teži prvi porod. 
    Recimo i ovo noćenje u predrađaoni mi je baš dalo jedan uvid kako to izgleda sve, iako nebi trebala na indukciju zbog prošlog carskog. 
    U svakom slučaju, moj savjet, ako je moguće, biti doma što duže pa doći tamo direkt za rađaonu (4-5 cm po mogućnosti). 

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Joj mene jako zanima kako je Anici prošlo u rađaoni. Napatila se jadna do tih 4-5 cm prije epiduralne. Nadam se da je epiduralna ipak pomogla i da je do izgona bilo lakše malo. 

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Mrva1104

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Evo me. Sve je u redu i ctg i ima dovoljno vode. Zatvorena sam. Kontrola u utorak 😅

    [tickerfactory.com]
    💙

  • BlackRose

    Broj poruka: 419

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Ja sam recimo tip osobe koja radije zna što me čeka pa se manje bojim nego kad idem u nepoznato.
    Tako da mene ni nije (za sad) toliko strah, iako sam prošla teži prvi porod.
    Recimo i ovo noćenje u predrađaoni mi je baš dalo jedan uvid kako to izgleda sve, iako nebi trebala na indukciju zbog prošlog carskog.
    U svakom slučaju, moj savjet, ako je moguće, biti doma što duže pa doći tamo direkt za rađaonu (4-5 cm po mogućnosti).


    Tako i ja. Nikakve horor price s tuđih poroda me nisu uspjele uplasiti, a bila sam doslovno okruzena takvima kad sam prvi put bila trudna. Educirala sam se sto i kako i nekako isla mirna u rađaonu. Strah me jedino bolova jer mi je drugi bio ekstra bolan, ali prezivit cu i to 😂 kako moja majka voli reci, beba mora izaci van kako god. Tako da bi bila presretna da se meni hoce nesto pokrenuti ranije 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    BlackRose

    amystiqa

    Ja sam recimo tip osobe koja radije zna što me čeka pa se manje bojim nego kad idem u nepoznato.
    Tako da mene ni nije (za sad) toliko strah, iako sam prošla teži prvi porod.
    Recimo i ovo noćenje u predrađaoni mi je baš dalo jedan uvid kako to izgleda sve, iako nebi trebala na indukciju zbog prošlog carskog.
    U svakom slučaju, moj savjet, ako je moguće, biti doma što duže pa doći tamo direkt za rađaonu (4-5 cm po mogućnosti).

    Tako i ja. Nikakve horor price s tuđih poroda me nisu uspjele uplasiti, a bila sam doslovno okruzena takvima kad sam prvi put bila trudna. Educirala sam se sto i kako i nekako isla mirna u rađaonu. Strah me jedino bolova jer mi je drugi bio ekstra bolan, ali prezivit cu i to 😂 kako moja majka voli reci, beba mora izaci van kako god. Tako da bi bila presretna da se meni hoce nesto pokrenuti ranije 😅


    I ja bih bila sretnija, iako nakon ove epizode prekjučer s opservacijom zbog BH, strah me i reći da bi ranije. 🙈

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim s pregleda, sve je ok, malac ima oko 1850gr, malo je manji, ali uredno dobiva. Protoci uredni, dakle samo zeza mamu, a sve je ok 🥰 
    Idući tjedan opet praćenje par dana u ZG i preporuka do poroda svaki tjedan kontrola, da ne bi nešto pošlo po zlu. Ja prezadovoljna ❤️

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Super za dobre preglede cure. 🥳

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim, ležim u Petrovoj i zasad su svi nalazi ok, prate me i daju preventivno antibiotik da se spriječi neka upala.
    Držite nam fige da još malo izdržimo 😊

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 544

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid držim fige! Kako ti se čini u bolnici? Ja sam sutra ujutro baš tu na kontroli, sve se nadam da ću se malo otvorit i ostat xD

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Zelena123

    WhiteOrchid držim fige! Kako ti se čini u bolnici? Ja sam sutra ujutro baš tu na kontroli, sve se nadam da ću se malo otvorit i ostat xD


    Zadovoljna sam sa svim, brinu se, paze me i osjećam se sigurno. Sestre su jako drage i nemam za nikoga niti jedne riječi zamjerke. Držim ti fige da ti krene i da što prije upoznaš svoje zlato 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.